{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 120630

در فاصله حدود ۴ کیلومتری جنوب شهر کردکوی در منطقه جنگلی پلنگ پا و در میان درختان انبوه پهن برگ خزری ، پارک جنگلی امام رضا(ع) (کردکوی) با مساحتی در حدود ۵۴ هکتار قرار دارد.

هوای بسیار معتدل و خنک ، درختان سر به فلک کشیده ، فراز و نشیبهای طبیعی جنگل و عبور رودخانه که از وسط پارک می گذرد و همچنین سد بنه شله نیز منظره زیبایی به آن بخشیده است .

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مشرق، در این مکان امکانات رفاهی نظیر جاده آسفالته، آب لوله کشی ، برق ، سرویس بهداشتی و وسایل بازی کودکان و سوئیت و آلاچیق و مهمانسرای اقامتی - پذیرایی موجود می باشد.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  این ویلا ها وسط جنگل هاى ملی! فاجعه است. سی سال پیش که هر کی کی بود روستاییان گوسفنداشون بردند اونجا بعد یه الونک چوپونی ساختن بعد حق زمین از این و اون گرفتن بعدشم برای ویلا سازی فروختن بچه هاشونم الان تو تهران بنز سوارن!!

 • ناشناس
  ۰ ۰

  وای خدا ینی ایران اینقد قشنگه

 • ناشناس
  ۰ ۰

  اینجا اسمش دراز نو هست و روستایی در ارتفاع 2300 متر با چشم اندازی فوق العاده و زیبا . من حداقل 6 بار به این منطقه رفتم اینجا بهترین سایت بلند پرواز پاراگلایدر هست و بیشتر اوقات عده زیادی از خلبانان پاراگلایدر در حال پرواز از این منطقه هستند اونها بطور متوسط و بدون کوچکترین مانوری حدود یک ساعت تا محل لند یا فرود در هوا شناورند .