کد خبر 119828
A
آخرین وضعیت مذاکره با خودروسازان دنیا

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با تشریح آخرین وضعیت مذاکره این شرکت با بزرگان صنعت خودرو دنیا از ادامه دار بودن مذاکرات به سه شرکت فیات، سوزوکی و رنو خبر داد.

هاشم یکه زارع از مذاکرات فشرده شرکت متبوعش با سه خودروساز فیات، سوزوکی و رنو برای تولید مشارکتی محصول در ایران خبر داد و گفت که تفاهمنامه امضا شده میان ایران خودرو و بنز به زودی به قرارداد بدیل خواهد شد. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از اقتصاد، مدیرعامل ایران خودرو که روز گذشته در نشست شورای هماهنگی روسای مراکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دستگاه های اجرایی کشور ، حضور یافته بود، با تاکید بر تلاش های انجام شده برای افزایش بهره وری و کیفیت خودروهای تولیدی داخل از نهایی و امضا شدن قرارداد ایران خودرو با پژو خبر داد و گفت: همکاری های بین المللی با شرکای خارجی نیز افزایش چشمگیری داشته است. آنگونه که پایگاه اطلاع رسانی دولت خبر داده، یکه زارع با اشاره به عملکرد با تدبیر و امیدبخش دولت در عرصه دیپلماسی، به دور جدید همکاری های بین المللی گروه صنعتی ایران خودرو با شرکای خارجی نیز اشاره کرد و گفت: قرارداد ایران خودرو با پژو امضا شده و مراحل ایجاد شرکت مشترک برای تولید محصولات جدید در حال انجام است. علاوه بر این با بنز نیز تفاهم نامه ای امضا کرده ایم که منجر به قرارداد خواهد شد. ضمن اینکه مذاکره با شرکت های دیگری مثل سوزوکی، فیات و رنو نیز در حال انجام است. مهندس یکه زارع به رویکردها و سیاست های اخیر گروه صنعتی ایران خودرو نیز اشاره کرد و گفت: در دو سال گذشته علاوه بر حل مشکلات تولید، روی ارتقا کیفت محصولات و خدمات پس از فروش نیز تمرکز کرده ایم. مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو افزود: در سال 94 حدود 700پروژه کیفی روی محصولات ایران خودرو تعریف و اجرا کرده ایم و به دنبال آن هستیم تا محصولاتی باکیفیت تر تحویل مشتریان بدهیم. وی با بیان اینکه داشتن خودروی مناسب حق مردم است، اظهار کرد: با اجرای پروژه های کیفی محصولات ایران خودرو نزدیک به 40درصد افزایش کیفیت داشته اند اما ما این را کافی نمی دانیم و به دنبال افزایش رضایتمندی مشتریان هستیم. اعضای شورای هماهنگی روسای مراکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دستگاه های اجرایی کشور امروز با حضور در مجموعه ایران خودرو از سالن ها و خطوط تولید و مرکز تحقیقات این شرکت بازدید کردند و از نزدیک با مراحل و فرآیندهای تولید در گروه صنعتی ایران خودرو و اقدامات مرکز تحقیقات و توسعه محصول و آخرین دستاوردهای این گروه صنعتی آشنا شدند. روسای مراکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دستگاه های اجرایی کشور پس از آن در دیدار با مهندس یکه زارع توانمندی ها و ظرفیت های موجود در گروه صنعتی ایران خودرو به ویژه اقداماتی که در مرکز تحقیقات در حال انجام است را در خور تحسین دانسته و اظهار امیدواری کردند صنعت خودرو کشور با تکیه بر این توانمندی ها در آینده ای نزدیک به موفقیت های ملی و منطقه ای دست پیدا کند.

  • ناشناس
    0 | 0

    فکر کنم یک دوازده سالی هم تا به نتیجه رسیدن تولید خودروهای مدل 2010 و 2011 و 2012 در دو فرغون ساز باید صبر کنیم!!!! عجب می کشیم از دست این مافیای خودرو.

  • ناشناس
    0 | 0

    انحصاری بودن خودرو در ایران مانع پیشرفت این صنعت شده و خواهد شد

ارسال نظر

عناوین بیشتر