کد خبر 118647
A

علیرضا دبیر رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران از تغییرات گسترده مدیریتی در سطح شهرداری های 7 منطقه مختلف پایتخت خبر داد.

علیرضا دبیر روز سه شنبه در دویست و چهل و سومین جلسه علنی شورای شهر تهران افزود: براساس شنیده ها ، شهرداران هفت منطقه تهران قرار است تغییر کنند. به گزارش اقتصاد آنلاین، وی با اشاره به اینکه ظاهرا طوفان تغییر شهرداران مناطق از فردا آغاز می شود، اظهار کرد: گفته می شود فردا شهرداران هفت منطقه از مناطق 22 گانه شهر تهران جابجا خواهند شد. دبیر با بیان اینکه عزل و نصب شهرداران مناطق از اختیارات و وظایف قانونی شهردار است، تصریح کرد: سئوال اینجاست علت این تغییرات گسترده چیست. وی با بیان اینکه دخالتی در موضوع عزل و نصب شهرداران نمی کنیم، گفت: البته انتظار داریم شهردار تهران با حضور در صحن شورا، در خصوص موضوع جابجایی گسترده شهرداران مناطق به نمایندگان مردم توضیح دهد. گفتنی است اخبار مرتبط با تغییر شهرداران برخی از مناطق شهر تهران در سایت ها و شبکه های مجازی نیز منتشر شده است.

  • ناشناس
    0 | 0

    ذات هر پیشرفت در تغییر است کسانیکه ده بیست سال به یک صندلی در یک اداره می چسبند و از هر تغییری جلو گیری می کنند هزینه زیادی به سیستم تحمیل می کنند وقتی کار ایی و اثر ندارند بایستی تغییر کنند و مدیریت را به جوانتر ها در سازمانی مثل شهرداری بدهند.

ارسال نظر

عناوین بیشتر