کد خبر 114730
A
آیا ترامپ باید آن را هم به گند بکشد؟

ادل، خواننده مشهور بریتانیایی، به دونالد ترامپ هشدار داده که وی هیچ اجازه‌ای برای استفاده از آهنگ‌هایش در کمپین‌های سیاسی خود ندارد. این اتفاق پس از آن رخ داد که طرفداران ادل از استفاده دونالد ترامپ از آهنگ‌های ادل به عنوان چاشنی تبلیغاتی خود به خشم آمده بودند.

به گزارش ایندیپندنت، دونالد ترامپ، که در اکثر نظرسنجی‌های جمهوری خواهان پیشتاز است، به کرات از قطعه «غوطه‌ور در ژرفا» ادل، پیش از حضور در محل برگزاری کمپین‌های خود استفاده کرده است. گفتنی است در این قطعه عبارت «می‌توانستیم صاحب همه چیز باشیم» تکرار می‌شود. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فرادید، دونالد ترامپ یکی از طرفداران ادل است و در کنسرت سال گذشته این خواننده در نیویورک شرکت کرده بود. او همچنین پس از سخنرانی پیرامون آینده ایالات متحده، از آهنگ ادل که برای فیلم «اسکای فال» ساخته شده بود، استفاده کرد. طرفداران ادل از استفاده ترامپ از آهنگ‌های خواننده محبوبشان به خشم آمده‌اند. یکی از طرفداران ادل در حساب توییتری خود نوشته که «فکر نکنید که او از ادل اجازه می‌گیرد. خوشبختانه ادل هم اعتراض کرده است.» یکی دیگر از کاربران توییتر نیز نوشت: «نــــه!! ادل دیگر چرا!! آیا ترامپ باید آن را هم به گند بکشد؟!» کاربری دیگر نیز نوشت: «فکر می‌کنم که ادل هم به اندازه ما رنجیده است. آرزو می‌کنم که ترامپ در همان ژرف [اشاره به آهنگ مورد علاقه ترامپ از ادل] غرق شود.» البته برخی دیگر از کاربران توییتری در مورد اینکه آیا ادل در این مورد پول گرفته است، گمانه زنی کردند. ادل اما به تازگی سکوت خود را شکسته و نسبت به استفاده غیرقانونی ترامپ از آهنگ‌هایش از او انتقاد کرده است. سخنگوی ادل در مصاحبه با ایندیپندنت گفت: «ادل به هیچ کس اجازه نداده که از آهنگ‌هایش در کمپین‌های سیاسی استفاده کند.» مایک هاکبی از رقبای ترامپ نیز تلاش داشته تا از محبوبیت ادل در کمپین تبلیغاتی خود استفاده کند. او پوستر آهنگ سلام (Hello) ادل را بر روی حساب توییتری و یوتیوبی خود منتشر کرد. ادل تاکنون تلاش کرده تا از مناظرات سیاسی دوری کند. ترامپ پیشتر از آهنگ‌‎های استیون تایلر نیز استفاده کرده بود که وکیل او در مورد استفاده‌ی بدون اجازه به ترامپ هشدار داده بود.

 • ناشناس
  0 | 0

  کلینتون هم از اهنگ های کیتی پری استفاده میکنه
  البته کیتی پری ازش حمایت کرده،
  خخخخخخ
  منم از کیتی پری حمایت میکنم

 • ناشناس
  0 | 0

  زنده باد ترامپ
  به کوری چشم ادل ترامپ برنده خواهد شد

  • ناشناس
   0 | 0

   اوباما گند زد تو دنیا و خاورمیانه اگه وضع خراب امریکا درست بشه دنیا هم درست میشه عامل 90 درصدی نا امنی دنیا مسلمونای سنی هستند که غالبا هم عرب هستند بعضیها چون دل درگروی نفت وهابیا دارن ترامپ براشون دردسره

ارسال نظر

عناوین بیشتر