کد خبر 114688
A

شاخص کل بورس و اوراق بهادار در جریان معاملات امروز(سه شنبه) بازار سرمایه با 812 واحد رشد به ارتفاع 73 هزار و725 واحدی رسید.

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه تعداد دو هزار و284 میلیون سهم و حق تقدم به ارزش بیش از 46 هزار میلیارد ریال در137 هزار نوبت دادوستد شد. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، همه شاخص های بورسی امروز مثبت بودند به نحوی که شاخص قیمت(وزنی-ارزشی) 311 واحد، شاخص کل (هم وزن) 195 واحد، شاخص قیمت (هم وزن) 164 واحد، شاخص آزاد شناور هزار و 176 واحد ، شاخص بازار اول 653 واحد و شاخص بازار دوم هزار و 293 واحد رشد کرد. بیشترین اثر مثبت بر حرکت دماسنج بازار سرمایه نیز توسط نمادهای معاملاتی فولاد، رمپنا، شپنا، وساپا، جم رقم خورد و نماد اخابر با افت خود مانع رشد بیشتر شاخص کل شد.

 • ناشناس
  0 | 0

  همش حبابه هرچی این بادکنک سریعتر وبیشتر باد بشه انفجارش شدیدترخواهدبود

  • ناشناس
   0 | 0

   کاندیدای جمهوریخواه: توافق هسته‌ای را پاره می‌کنم

   تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۴
   کاندیدای حزب جمهوریخواه آمریکا گفت:دراولین روز کار به عنوان رئیس جمهور،توافق فاجعه بار باایران را پاره میکنم.

   به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ تد کروز گفت: اولین کاری که قصد دارم در اولین روز ریاست جمهوری خود انجام دهم این است که تمام تصمیمات اجرایی غیر قانونی و مغایر با قانون اساسی باراک اوباما را لغو خواهم کرد

 • ناشناس
  0 | 0

  قابل توجه بورسی های خوشخیال وذوقزده !!!!
  تصویب یک لایحه ضدایرانی دیگر درمجلس نمایندگان
  مجلس نمایندگان آمریکا با هدف محدود کردن حدود اختیارات کاخ سفید در رفع تحریم های ایران، لایحه جدیدی را تصویب کرد.
  کد خبر: ۵۶۵۳۷۲
  تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۴
  مجلس نمایندگان آمریکا با هدف محدود کردن حدود اختیارات کاخ سفید در رفع تحریم های ایران، لایحه جدیدی را تصویب کرد.

  به گزارش مهر به نقل از رویترز، مجلس نمایندگان آمریکا لایحه ای را به تصویب رساند که حدود اختیارات «باراک اوباما» رئیس جمهوری این کشور را برای رفع تحریم های ایران مطابق با توافق هسته ای محدود می کند.

  اتفاق نظر نمایندگان آمریکایی در حالی دیروز سه شنبه منجر به تصویب لایحه «شفافیت مالی تروریستی ایران» شد که سه هفته پیش هم مجلس نمایندگان قصد تصمیم گیری در این مورد را داشت که به دلیل غیبت ۱۴۰ نفر از قانونگذاران آمریکایی رای گیری از درجه اعتبار ساقط شد.

  اما این بار، مجلس نمایندگان آمریکا با آرائی به نسبت ۲۴۶ به ۱۸۱ توانست لایحه مورد نظر را از تصویب بگذراند

ارسال نظر

عناوین بیشتر