کد خبر 114605
A
رییس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان:

رییس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان گفت: امیدواریم انعقاد قراردادهای همکاری با خودروسازان خارجی باعث ارتقای کیفیت خودروهای داخلی و رعایت حقوق مصرف‌کنندگان شود.

محمد جعفری اظهار کرد: خوشبختانه تحریم‌های خارجی لغو شده و خودروسازان می‌توانند نسبت به همکاری با خودروسازان خارجی اقدام کنند. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، وی با بیان اینکه با ارتباط با خودروسازان خارجی می‌توان مشکل کیفیت خودروهای داخلی را حل کرد، خاطرنشان کرد: به دنبال همکاری با خودروسازان خارجی، خودروسازان باید تولید خودروهای قدیمی را متوقف و کیفیت برخی دیگر از محصولات را نیز ارتقا دهند. رییس انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان ادامه داد: صنعت خودروی ایران در سال‌های گذشته دچار نوعی رکود شده بود که پایین بودن تنوع تولید خودروهای داخلی از نشانه‌های این رکود است. وی افزود: انعقاد قراردادهای همکاری مشترک با خودروسازان خارجی مانند قرارداد با پژو باعث می‌شود خودروسازان از وضعیت رکودی خارج شده و نسبت به افزایش تنوع تولید محصولات اقدام کنند. جعفری با بیان اینکه خودروسازان داخلی باید هدف خود را صادرات محصولاتشان به کشورهای خارجی قرار دهند، تصریح کرد: در آن صورت کیفیت خودروهای تولیدی در کشور تضمین شده و مصرف‌کنندگان داخلی نیز می‌توانند از خودروهایی با کیفیت مناسب استفاده کنند.

 • ناشناس
  0 | 0

  چی تو این مملکت درست شده که تو امید به درست شدن خودروسازی بسته ای؟ خودروسازها پدر مردم را درآورده اند و مردم حتی نمی دانند به کجا باید شکایت کنند.

 • ناشناس
  0 | 0

  ما هم امیدواریم.......... ولی اگه مسئولان میگذاشتند خودرو ایران جمع میشد خیلی بهتر بود چون این فرغون های که درست می کنند فقطبه درد خودشون میخوره... خریدن خودرو صفر همچنان ممنوع

 • ناشناس
  0 | 0

  خودرو نخرید

ارسال نظر

عناوین بیشتر