{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 114271

در شرایطی که رقابت های درون حزبی نامزدهای انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا به روزهای پایانی خود نزدیک شده، نتایج نظرسنجی ها حاکی از آن است که دونالد ترامپ، میلیاردر جنجالی جایگاه نخست حزب جمهوری خواه را دارد.

ونالد ترامپ که میلیاردر، نویسنده، سرمایه گذار، مجری تلویزیونی و یکی از جنجالی ترین نامزدهای جمهوری خواهان است در رقابت های درون حزبی جمهوری خواهان آمریکایی تاکنون توانسته است، 35.3 درصد اقبال عمومی را به خود اختصاص دهد. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فرادید، این در حالی است که او به خاطر رفتار و گفتار عجیب و غریبش در ماه های گذشته توانسته توجه رسانه ها و افکار عمومی را به خود جلب کند. آخرین جنجال این نامزد جمهوریخواه به بایکوت مناظره روز گذشته باز می گردد زمانی که او اعلام کرد در برنامه مناظره به میزبانی فاکس نیوز شرکت نخواهد کرد. او گفت شبکه فاکس‌نیوز بارها وی را به خاطر عقایدش مورد استهزا قرار داده و از این رو لزومی نمی‌بیند در این شبکه حضور یابند. با این همه این تنها فاکس نیوز نیست که رفتار و گفتار ترامپ را دستمایه طنز قرار می دهد. اظهارات و رفتارهای او از شروع رقابت های انتخاباتی همواره عجیب و جنجالی بوده؛ این جنجال زمانی به اوج خود رسید که وی در جریان کمپین انتخاباتی خود علیه هیلاری کلینتون از واژه بسیار رکیکی استفاده کرد. واژه او به حدی زشت بود که هیچ یک از رسانه های این کشور نتوانستند حرفی درباره آن بزنند و حتی از بازپخش این سخنرانی خود داری کردند. جدا از اظهارات عجیب او گاف های زیادی نیز در سخنان خود داشته است؛ آخرین گاف این نامزد ریاست جمهوری به ماجرای دستگیری تفنگداران این کشور در ایران مربوط می شد؛ در حالیکه ایران ساعاتی قبل تفنگداران را آزاد کرده بود او در سخنرانی خود خواهان آزادی آنها شده بود. با این حال ترامپ همچنان در صدر نظرسنجی حزب جمهوری خواه و چهره جنجالی رسانه ها است. خبرگزاری رویترز در همین رابطه تصاویری از ژست های عجیب و غریب او را منتشر کرده است. این خبرگزاری در گزارش خود با عنوان "ترامپ در صدر" حرکات عجیب نامزد نخست جمهوری خواهان را به تصویر کشیده است.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  دمش گرم

 • ناشناس
  ۱ ۰

  خدا ب فریاد کل دنیا برسه اگه این مردک روانی رییس جمهور بعدی آمریکا بشه!!!

  • ناشناس
   ۰ ۰

   قبل این حرفا اول از سالم بودن خودت مطمعن شو

 • ناشناس
  ۰ ۰

  این از کدوم تیمارستانی فرارکرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • ناشناس
  ۱ ۰

  همچین عجیب غریب هم نیست. دانشمندهای خودشون اعتراف میکنند که نسل مشروب و روابط جنسی بی بند بار بهتر از این نمیشه.

  • ناشناس
   ۰ ۰

   شما که از نسل پاکان و مذهبیون بودی! چی شدی مثلا؟!

  • ناشناس
   ۰ ۰

   به جای مجادله بهتره یه آزمایش میدانی انجام بدبد. ده دختر سالم رو انتخاب کنید و هر شب چند گیلاس ویسکی بهشون بدید و تعدادی جوان خوش تیپ هم برای لذت و تفریح و همبستری به جمعشون معرفی کنید. پس از چند بار وضع حمل بچه این خانم ها رو با بچه های دیگر جامعه مورد بررسی مقایسه کنید. به هر نتیجه که رسیدید همون درسته و تعصبی هم نیست.

 • ناشناس
  ۰ ۰

  تست روانی برای ترامپ لازمه! ثروت که همه چیز نیست

 • .....
  ۰ ۰

  خدابه دادکل دنیا برسه بااین مردک وحشی