کد خبر 1112
A

کاپیتان پرسپولیس معتقد است که پرسپولیس دیگر نیازی به او ندارد و کم کم باید رفت.

به گزارش ایسنا، علی کریمی پس از بازی با الهلال که با شکست یک بر صفر تیمش همراه بود، اظهار کرد: واقعا افتضاح بودیم. هیچ وقت یادم نمی‌آید که در این فصل پرسپولیس این قدر بد بازی کرده باشد. واقعا حرفی در مورد بازی ندارم. بدترین بازی فصل پرسپولیس بود.

وی ادامه داد: در شرایطی که همه چیز دست خودمان بود و می‌توانستیم به راحتی به مرحله بعد صعود کنیم، کارمان به روز آخر کشیده شد و مسبب این هم خودمان هستیم.

کریمی گفت: وقتی مقابل 70 ـ 80 هزار تماشاگر چه در بازی قبل و چه در این بازی نتوانیم نتایج لازم را کسب کنیم مشکل است و هواداران باید صبر ایوب داشته باشند که تاکنون ما را تحمل کرده‌اند. هر اعتراضی که به ما کرده‌اند حق داشتند. آن‌ها امسال سنگ تمام گذاشتند. این فصل برای ما کابوس‌وار بود و آن‌ها باید در چند بازی باقی مانده از لیگ و جام باشگاه‌ها ما را تحمل کنند تا برای فصل آینده مدیریت تیم بازیکنانی که دوست دارند را بیاورد و تیم‌شان را بسازد.

کریمی ادامه داد: اگر من بازیکن حرفه‌ای هستم باید قبول کنم که امروز روز کابوس‌واری داشتم و اگر جای مربی بودم خودم را تعویض می‌کردم، وقتی یک روز، روز بد من باشد نمی‌توانم بگویم که خوب بودم. اگر بازیکنی قرارداد حرفه‌ای دارد و پول حرفه‌ای می‌گیرد باید حرفه‌ای برخورد کند. امروز تنها پولادی در زمین خوب کار کرد و حقش بود تماشاگران او را تشویق کنند.

کاپیتان پرسپولیس در ادامه بیان کرد: من معتقدم در بازی برابر الشباب که 6 گل به ثمر رساندیم هم خوب کار نکردیم، تنها موقعیت‌هایمان گل شد. آن بازی روز خوب ما بود و خدا هم در عید به طرفداران عیدی داد و باعث شد 6 گل بزنیم و آن‌ها خوشحال شوند.

وی افزود: فصل در حال تمام شدن است و امیدوارم این چند بازی هم تماشاگران ما را تحمل کنند تا فصل بعد تیمی که می‌خواهند ساخته شود. خوشحالم که این فصل کابوس‌وار را پشت سر می‌گذارم.

کریمی همچنین در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران که به توجه بازیکنان پرسپولیس به چهره‌شان در اسکوربرد ورزشگاه اشاره می‌کرد، گفت: این مسئله شخصی هر بازیکن است و به خودش مربوط می‌شود، خودم را در اندازه‌ای نمی‌بینم که برای مسائل شخصی نظری بدهم. مشکلات ما این‌ها نیست. این مشکلات از اول فصل شروع شده و تا پایان فصل هم همراه ما آمد. خدا را شکر که فصل در حال تمام شدن است.

علی کریمی اظهار کرد: دنیزلی به من خیلی لطف داشته است اما دیگر پرسپولیس نیازی به من ندارد و فکر می‌کنم که کم کم باید رفت.

علی کریمی درباره علت عدم حضورش در بازی تراکتورسازی تبریز گفت: مطبوعات درباره آن بازی صحبت‌هایی کردند اما من مشکل گرفتگی عضله کشاله داشتم. با صحبتی که با دنیزلی انجام دادیم،‌ او به من استراحت داد. عده‌ای جوری صحبت می‌کنند که گویا اگر من در تبریز بودم اتفاق دیگری می‌افتاد اما شاید اگر من بودم اتفاق بدتر از این هم می‌افتاد.

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و الهلال-لیگ قهرمانان آسیا

کریمی درباره این سوال که برخی می‌گویند اعلام لیست مازاد باعث شده بازیکنان پرسپولیس انگیزه خودشان را از دست بدهند، گفت: این واقعا حرف خنده‌داری است. نمی‌دانم چطور مطبوعات چنین موضوعی را منتشر کرده‌اند. مگر سایت باشگاه اعلام کرده که لیست مازاد فصل بعد چه بازیکنانی هستند؟ اصلا مگر می‌شود زمانی که بازیکنان قراردادشان با باشگاه تمام می‌شود، لیست مازاد اعلام شود. از بین همه بازیکنانی که در تیم هستند، تنها سه چهار بازیکن در فصل بعد هم قرارداد دارند، بنابراین لیست مازاد واقعا خنده‌دار است.

وی ادامه داد: همیشه باید حقیقت را بگوییم. مدیریت باشگاه امسال از هیچ چیزی دریغ نکرد و همه تلاشش را برای باشگاه انجام داد، امیدوارم هواداران که از دست ما ناراحت هستند، چند بازی آخر هم ما را تحمل کنند و فصل بعد رویانیان یک تیم رویایی را برای آن‌ها بسازد.

کریمی افزود: ماشاءالله آنقدر امسال هواداران را حرص دادیم که امروز حق داشتند از ما ناراحت باشند.

خبرنگاران از کریمی پرسیدند چطور باید پرسپولیس را درست کرد که او گفت: شما که می‌دانید به من بگویید چطور می‌توان این تیم را درست کرد. اگر راست می‌گویید خودتان بیایید کمک کنید تا تیم درست شود.

کریمی با اشاره به اینکه خدا در این بازی به ما رحم کرد، گفت: در رختکن که با بازیکنان صحبت می‌کردیم می‌گفتیم واقعا شانس آوردیم که امروز 5 ـ 6 گل نخوردیم. واقعا بد بازی کردیم و خدا به ما کمک کرد.

در حالی که کریمی در حال سوار شدن به اتوبوس تیم پرسپولیس بود، خبرنگاری به او گفت شما بازیکن رویایی تیم هستید و نباید پرسپولیس را ترک کنید که او پاسخ داد: من بازیکن رویایی پرسپولیس بودم و دیگر نیستم.

به گزارش ایسنا، علی کریمی که در این فصل همیشه با صحبت‌هایش شرایط پرسپولیس را به سمت دیگری سوق داده این بار با صحبت از جدایی بار دیگر سرخ‌پوشان را به وضعیتی خواهد برد که شاید بحرانی‌تر از همیشه شود.

ارسال نظر

عناوین بیشتر