کد خبر 996
A
رداخت ۴۶ هزار میلیارد تومان یارانه نقدی در سال ۹۰

' محمد رضا فرزین' گفت: 27 هزار و 837 میلیارد تومان این مبلغ از آزادسازی حامل‌های انرژی و حدود 11 هزار میلیارد تومان از ردیف‌های بودجه تامین شده است.

دبیر ستاد هدفمندی یارانه‌ها در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی خانه ملت، ضمن رد برخی اظهارات مبنی‌بر تخلف دولت در برداشت از ردیف‌های بودجه 90 برای پرداخت یارانه نقدی به مردم٬ تصریح کرد: دولت معتقد است تمام اقدامات در این زمینه را بر اساس قانون انجام داده است.

وی با بیان این که تمام مبالغ در نظر گرفته شده در ردیف یارانه‌ای بودجه متعلق به ستاد هدفمند کردن یارانه‌ها است٬ افزود: بر اساس قانون٬ ردیف‌های زیاد یارانه‌ای در بودجه برای برداشت دولت تعیین شده است.

دبیر ستاد هدفمندی یارانه‌ها گفت: ردیف سه‌هزار و 500 میلیاردی برای یارانه کالاهای اساسی٬ یارانه‌های اختصاصی برق٬ یارانه گندم و نان و مجموعه ردیف‌هایی که برای یارانه بودجه اختصاص داده شده است٬ از مهم‌ترین این ردیف‌ها به‌شمار می‌آید.

فرزین با اعلام این که تمام جزئیات و گزارش‌های به کمیسیون تلفیق مجلس ارائه شده است٬ یاد‌آور شد: گزارش مذکور از خزانه‌داری کل کشور اخذ شده و دارای تمام اعداد و ارقام ریز است.

ارسال نظر

عناوین بیشتر