کد خبر 831
A
پورمحمدی:

برخی می‌خواهند با ماجراجویی کشور را اداره کنند که قطعا با این رفتار کشور به جایی نمی‌رسد و روحانیت می‌تواند جلوی این رفتارها را بگیرد.

مصطفی پورمحمدی گفت: نظام جمهوری اسلامی همان شعارهایی را سر می‌دهد که 30 سال پیش سر می‌داد. رئیس سازمان بازرسی کل کشور در جمع نامزدهای جبهه متحد اصولگرایان تصریح کرد: استکبارستیزی، دفاع از فلسطین و مقاومت در برابر ظالمان از شعارهایی بوده است که ما تا به امروز در مقابل آن ایستاده‌ایم و این ایستادگی به یک رمزگشایی نیاز دارد و رمز ایستادگی مردم ایران به خاطر کلمه طیبه است. به گزارش آفتاب، وی با بیان ضرورت اجرای قانون تصریح کرد: حضرت امام از روزهای قبل از پیروزی انقلاب تا روزهای بعد از آن بر این مسئله تأکید داشتند که که باید همه چیز براساس قانون باشد، اما در آن زمان قانونی وجود نداشت و تنها قانون شاه موجود بود که همین مسئله نشان از اهمیت امام به بحث قانون دارد.
پورمحمدی گفت: هر دولتی که روی کار بیاید می خواهد تصمیمات خود را اجرا کند و من در دولت بودم و می‌دانم باید مکانیسمی ایجاد کنیم که منجر به اجرای قانون شود. وی ادامه داد: برخی می‌خواهند با ماجراجویی کشور را اداره کنند که قطعا با این رفتار کشور به جایی نمی‌رسد و روحانیت می‌تواند جلوی این رفتارها را بگیرد. رئیس سازمان بازرسی کل کشور ادامه داد:‌ اگر امروز در مذاکرات 1+5 طرف‌های غربی در مقابل ما کوتاه می‌آیند به دلیل حضور مردم در انتخابات است و پیروزی در مذاکرات بغداد نیز در گرو حضور گسترده‌تر مردم در دور دوم انتخابات مجلس است. ما باید تلاش کنیم تا مردم به صورت گسترده‌تری در این انتخابات شرکت کنند. وی خاطرنشان کرد: مردم مشکلات و نیازهایی دارند باید بر اساس قانون به این مشکلات رسیدگی شود و متاسفانه دستگاه‌های اجرایی وفادار به قانون نیستند.

ارسال نظر

عناوین بیشتر