کد خبر 7505
A
مرتضوی تاکید کرد؛

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و رییس هیات‌مدیره شستا افزایش حداقل حقوق بازنشستگان را از برنامه‌های این سازمان اعلام کرد و گفت: این افزایش باید با پشتیبانی شستا (شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی) هرچه زودتر انجام ‌شود تا حقوق و مزایای کسانی که حداقل‌های قانونی پرداخت بیمه و سنوات را در سازمان تامین اجتماعی داشته‌اند، کمتر از 700 هزار تومان نباشد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، سعید مرتضوی این اظهارات را در جلسه تودیع و معارفه مدیرعامل شستا بیان کرد. سخنانی که به نوعی تاکید بر دستور اخیر رییس‌جمهور بود. محمود احمدی‌نژاد تیرماه امسال در مراسم روز تامین اجتماعی خطاب به مرتضوی گفته بود: «هر طرح و برنامه‌ای دارید، آن را به اجرا درآورید تا کف پرداخت تامین اجتماعی از 390 هزار تومان به 700 تا 800 هزار تومان برسد؛ باید به کسی که با 390 هزار تومان یک خانواده را اداره می‌کند، نشان مدیریت داد.» مرتضوی در مراسم روز پنج‌شنبه همچنین با بیان اینکه ارزش ذاتی و واقعی شستا 25 هزار میلیارد تومان معادل 250 هزار میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: سرمایه ثبت شده فعلی شرکت معادل 39 هزار میلیارد ریال معادل 3 هزار و 900 میلیارد تومان است. در این مراسم، محمدرضا حیدری ملایری به عنوان مدیرعامل جدید شستا معرفی شد. حیدری پیش از این در سمت‌های رییس حسابداری ارزی بانک بین‌المللی ایران و ژاپن سابق، کارگزار بورس اوراق بهادار تهران، رییس خرید و فروش سهام و خزانه‌داری و... مشغول به خدمت بوده است.

  • ناشناس
    0 | 0

    شما عملا ثابت میکنید دشمنان شما سیاست بازان بازنده ان که برای به کرسی نشاندن باطل بهر دسیسه ای دست میزنند .مکرو ومکر اله.........

ارسال نظر

عناوین بیشتر