کد خبر 68
A
فیس بوک روی جلد اکونومیست

اکونومیست از فیس بوک به عنوان مکان مناسبی برای سرمایه گذاری یاد کرده اما از وضع قوانین جدید به عنوان یکی از چالش های پیش روی این شبکه اجتماعی نام برده است.

هفته نامه انگلیسی اکونومیست روی جلد آخرین شماره خود عنوان "به خاطر یک مشت دلار" را به همراه عکسی از صفحه شخصی مارک زوکربرگ در شبکه فیس بوک به کار برده است. زوکربرگ که موسس فیس بوک محسوب می‏ شود در آخرین روزهای سال گذشته میلادی نیز از سوی مجله تایم به عنوان شخصیت سال برگزیده شد. اکونومیست در این شماره به توسعه شبکه فیس بوک و همچنین درآمد هنگفت این شبکه اجتماعی اشاره کرده اما متذکر شده است که وضع مقررات جدید برای حفظ حریم شخصی افراد ممکن است به درآمد این شبکه های اجتماعی آسیب وارد کند. در این گزارش آمده که فیس بوک سال گذشته 3.7 میلیارد دلار درآمد کسب کرد که 1 میلیارد آن سود خالص بود. عنوان این شماره از فیلمی وسترن به همین نام گرفته شده است که در سال 1964 با کارگردانی سرجیو لئونه و با بازی کلینت استوود به روی پرده سنماها رفت.

هفته نامه اکونومیست از سال 1843منتشر می‏شود و دفتر آن در لندن قرار دارد. این مجله که تمرکز اصلی آن بر موضوعات اقتصادی و سیاسی است، تیراژی معادل یک میلیون و ششصد هزار نسخه در هفته دارد.

  • Azie
    0 | 0

    You make tihgns so clear. Thanks for taking the time!

ارسال نظر

عناوین بیشتر