کد خبر 496
A

مردم نگران نباشند چرا که شبکه بانکی امنیت لازم را دارد اما به هر حال حتی اگر این قضیه اخیر نیز پیش نمی‌آمد تغییر رمز باید هر چند ماه یک بار انجام شود.

ساسان شیردل، مدیر فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات بانک مسکن افزود: دانش فن‌آوری اطلاعات در سال 2012 حرف اول را در دنیا می‌زند،بنابراین باید اذعان کرد که دنیا در زمینه فن‌آوری اطلاعات پیشرفت چشمگیری کرده است و کشور ما نیز باید همپای این پیشرفت حرف جدیدی برای گفتن داشته باشد.

وی در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: حال سؤالی در حوزه بانکداری مطرح است که باید به آن پاسخ داده شود و آن این است که در این چند سال اخیر تئوریسین‌هایی که در فن‌آوری اطلاعات و سیستم بانکی فعالیت دارند چه کسانی هستند و چه میزان فکر جدید و نظر جدید وارد حوزه بانکداری شده است.

شیردل تأکید کرد: اینکه در چند سال گذشته صرفا افراد تغییر کنند و یک فردی به جای فرد دیگری برده شود چاره کار حوزه بانکداری نیست.

مدیر فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات بانک مسکن با تأکید بر اینکه اتفاق اخیر یعنی هک شدن کارت‌های بانکی در حقیقت یک اتفاق خیر است، گفت: این اتفاق باعث می‌شود تا نظارت بیشتری رخ دهد.

وی افزود: این گونه اتفاق‌ها در تمام دنیا نیز انجام می‌شود.

ارسال نظر

عناوین بیشتر