کد خبر 490
A

جلسه شورای معاونان و مشاوران سازمان تامین اجتماعی امروز به دلیل عدم حضور مرتضوی لغو شده است.

مشاور سعید مرتضوی درباره وضعیت دفتر رئیس سازمان تامین اجتماعی در دو روز اخیر به لغو نشست شورای معاونان و مشاوران این سازمان در غیاب مرتضوی اشاره کرد.

وی اعلام کرد که سعید مرتضوی در دو روز اخیر در محل کار خود حضور نیافته است.

به گفته این مشاور مرتضوی وی به مشاوران خود تاکید کرده است که بنای بازگشتن به سازمان تامین اجتماعی را ندارد .

به گزارش مهر ، مسئولان روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی نیز در گفتگو با خبرنگار مهر ، عدم حضور مرتضوی را در این سازمان در دو روز اخیر تایید کرده اند. در پی تعیین زمان استیضاح وزیر کار به دلیل انتصاب سعید مرتضوی به ریاست سازمان تامین اجتماعی ، استیضاح کنندکان در رایزنی با مرتضوی وی را متقاعد کردند که برای جلوگیری از این استیضاح ، از سمت خود استعفا دهد.

روز یکشنبه هفته جاری و همزمان با برگزاری جلسه مجلس برای برگزاری استیضاح، استیضاح کنندگان با اعلام وعده مرتضوی مبنی بر خودداری وی از ادامه فعالیت در سازمان تامین اجتماعی و تقدیم استعفا به وزیر و رئیس جمهور از انصراف خود از استیضاح خبر دادند.

مرتضوی نیز روز گذشته در گفتگوی تلفنی با علیرضا زاکانی یکی از استیضاح کنندگان تاکید کرد که استعفا داده و در خانه نشسته است و حاضر نیست به سازمان تامین اجتماعی بازگردد . با این حال هیچ خبری از پذیرش استعفای وی هنوز منتشر نشده است.

نمایندگان مجلس از هفته ها پیش و در پی انتشار اخباری مبنی بر تصمیم رئیس جمهور برای گماشتن مرتضوی در صدر سازمان تامین اجتماعی با اشاره به پرونده قضایی و مسائل مدیریتی دیگر در سوابق وی نسبت به این امر هشدار داده بودند.

ارسال نظر

عناوین بیشتر