کد خبر 454
A
مدیرعامل ایساکو اعلام کرد:

مدیرعامل ایساکو هرگونه تحریم احتمالی شرکت پژو را در روند فعالیت‌های این شرکت در زمینه تامین قطعات بی‌تاثیر دانست.

شاهرخ ظهیری امروز در پاسخ به سوالی در زمینه اعلام پژو مبنی بر قطع صادرات قطعه به ایران، اظهار کرد: تاکنون درخواست رسمی از پژو در زمینه قطع همکاری به دست ما نرسیده است.

به گزارش ایسنا، وی با بیان این‌که حتی در صورت قطع همکاری پژو در این زمینه نیز مشکلی در تامین قطعات نخواهیم داشت، خاطرنشان کرد: حتی در صورت خروج پژو، تامین‌کننده‌های جایگزین خوبی در این زمینه وجود دارند.

ظهیری ادامه داد: در حال حاضر 10 تا 15 درصد قطعات یدکی از پژو تامین می‌شود که به راحتی امکان تامین آن‌ها از طریق سازنده‌های دیگر وجود دارد.

مدیرعامل ایساکو با بیان این‌که در حال حاضر این شرکت از نظر موجودی قطعات یدکی 45 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته است، تصریح کرد: با توجه به حجم این موجودی، امسال هیچ مشکلی در تامین و توزیع قطعات یدکی نخواهیم داشت.

وی ادامه داد: در سال جاری با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در حمایت از تولید ملی، هرگونه خرید خارجی در حوزه‌هایی که تولیدات با کیفیت داخلی دارند ممنوع شده است.

ظهیری افزود: در همین راستا در سیاست‌گذاری سال جاری سهم خرید خارجی در تامین قطعات به 23 درصد کاهش یافته است، درحالی که در سال گذشته سهم خرید خارجی نسبت به کل قطعات 37 درصد بود.

مدیرعامل ایساکو با بیان این‌که این شرکت در حال حاضر مقام اول را در بین خودروسازان داخلی در زمینه رضایت مشتریان دارد، اظهار کرد: برنامه‌هایی همچون تفویض اختیارات نمایندگی‌ها و دفاتر در زمینه کارشناسی خسارات رنگ و بدنه، تعویض موتور در کارکرد کمتر از پنج هزار کیلومتر و تامین قطعات به صورت امداد ویژه از جمله دلایل ارتقای سطح رضایتمندی مشتریان بوده است.

وی ادامه داد: با اقدامات انجام شده درصد رضایت‌مندی مشتریان از خدمات پس از فروش این شرکت از شاخص 622 در پایان اسفند سال 1389 به عدد 708 در پایان آذر ماه 1390 ارتقا یافته است.

ظهیری افزود: در سال گذشته در راستای افزایش رضایت‌مندی مشتریان 194 نمایندگی تعلیق امتیاز شده و امتیاز 69 نمایندگی نیز لغو شد. تعداد لغو امتیاز در سال گذشته حدود 69 درصد و تعداد تعلیق نیز بیش از 200 درصد نسبت به سال 1389 افزایش یافته است.

او خاطرنشان کرد: در سال گذشته فروش قطعات یدکی حدود 22 درصد و تامین قطعات یدکی نیز حدود 24 درصد نسبت به سال 1389 رشد داشته است.

ارسال نظر

عناوین بیشتر