کد خبر 452
A

صبح امروز، احمدی نژاد برای پاسخگویی به نمایندگان استیضاح کننده وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مجلس شورای اسلامی حضور یافت و گفت که دولت هیچ تعهدی در این باره نداده است.

محمود احمدی نژاد صبح امروز (یکشنبه) با همراهی 'محمدرضا رحیمی' معاون اول رییس جمهوری، عبدالرضا شیخ الاسلامی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و تعدادی دیگر از اعضای هیات دولت در محل مجلس شورای اسلامی حضور یافت و با استقبال ابوترابی، حسینیان و جمعی دیگر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی رو به رو شد، اما در آستانه ورود به صحن علنی مجلس شورای اسلامی آقای ابوترابی با اعلام اینکه تقاضای استیضاح از سوی عده ای از طراحان پس گرفته شده است، از رییس جمهور درخواست کرد تا در صحن علنی حضور نیابد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، رییس جمهور نیز با تاکید بر آمادگی برای پاسخگویی به استیضاح کنندگان، سه بار تصریح کرد که دولت هیچ تعهدی در این خصوص نداده است. احمدی نژاد بار دیگر بر آمادگی خود برای پاسخگویی به استیضاح کنندگان تاکید کرد، اما با قطعی شدن خبر پس گرفته شدن استیضاح و بنا به درخواست آقای ابوترابی مجلس شورای اسلامی را ترک کرد.

ارسال نظر

عناوین بیشتر