کد خبر 401
A
احمدی نژاد:

رییس جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد که دولت مصمم است تا تمام مصوبات سفرهای استانی دولت نهم و دهم را تا پایان عمر کاری خود اجرا کند.

1391/01/24 - 09:36

'محمود احمدی نژاد' روز پنج شنبه در اجتماع پرشور مردم شهرستان بشاگرد در جریان چهارمین سفر استانی هیات دولت به استان هرمزگان افزود: در جریان سه سفر قبلی هیات دولت به استان هزمزگان در مجموع 36 مصوبه برای پیشرفت و آبادانی شهرستان بشاگرد تصویب شده است که 16 مورد آن کاملا اجرا شده است .

به گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا ، احمدی نژاد با بیان این که 6 مورد دیگر از مصوبات مربوط به شهرستان بشاگرد در حال اجرا است، خاطرنشان کرد : تاکنون درمورد 14 مصوبه هیچ اقدامی انجام نشده است .

وی در پاسخ به درخواست مکرر مردم شهرستان بشاگرد برای رفع مشکل کمبود آب این شهرستان گفت : در جلسه امروز هیات دولت در استان هرمزگان بودجه ای برای انتقال آب از سد جگین به شهرستان بشاگرد تعیین می شود .

رییس قوه مجریه همچنین خطاب به مردم این شهرستان تصریح کرد که منطقه بزرگ صنعتی بین منطقه سردشت و گوهران در حومه شهرستان بشاگرد ایجاد می شود و تصمیمات لازم در این خصوص هم در جلسه هیات دولت در بندرعباس اتخاذ خواهد شد .

احمدی نژاد یادآورشد : در جلسه امروز دولت تصمیمات لازم برای رفع موانع و مشکلاتی که سبب شده است تعدادی از مصوبات نیمه کاره بمانند یا هیچ کاری در مورد آنها انجام نشده است ، اتخاذ می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر ضرورت توجه به اقشار محروم جامعه گفت : اگر همه این امر را مورد توجه قرار دهند ریشه فقر از سراسر جهان برچیده می شود.

رییس جمهوری افزود : امروز عده ای در نقاط مختلف جهان به خود اجازه می دهند تا برای تامین منافع خود کشورها را اشغال کنند و دارایی ها و منابع آنان را چپاول کنند.

احمدی نژاد خاطرنشان کرد : طبق گزارش سازمان ملل، بیش از یک میلیارد و 200 میلیون نفر در نقاط مختلف جهان در فقر به سر می برند به طوری که حتی آنها روزانه یک وعده غذا هم پید ا نمی کنند و تصاویری که امروز از نقاطی مثل سومالی منتشر می شود گویای این واقعیت است .

وی با تاکید بر ضرورت حفظ کرامت و عزت انسان ها گفت : آنهایی که موئولیتی دارند باید به گونه ای با مردم رفتار کنند که خدشه ای به کرامت و عزت مردم وارد نشود .

ارسال نظر

عناوین بیشتر