کد خبر 38516
A

عضو هیات مدیره انجمن قطعه‌سازان ایران از امکان ایجاد یک کانال بانکی برای انجام مراودات خودرویی بین ایران و فرانسه خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، محمدرضا نجفی‌منش اظهار کرد: در جریان سفر هیات اقتصادی فرانسه به ایران مذاکراتی بین شرکت‌های خودروسازی و قطعه‌سازی دو طرف صورت گرفت. وی با بیان این‌که در این زمینه بر آمادگی شرکت‌های ایرانی برای تعامل با شرکت‌های خودروسازی و قطعه‌سازی فرانسه تاکید شد، خاطرنشان کرد: در این مذاکرات دو طرف به این نتیجه رسیدند که باید یک کانال بانکی برای واردات مواد اولیه و قطعات خودرویی از فرانسه ایجاد شود. عضو هیات مدیره انجمن قطعه‌سازان ایران ادامه داد:‌ نمایندگان اقتصادی حاضر در هیات فرانسوی قول دادند که در بازگشت به فرانسه و در تماس با مقامات مسوول در این کشور برای ایجاد یک کانال بانکی بین دو طرف تلاش کنند. وی افزود: در حال حاضر نبود کانال بانکی مستقیم مهمترین مشکل در مراودات بین قطعه‌سازان و خودروسازان ایرانی با شرکای فرانسوی خود است که بعضا قطع برخی همکاری‌ها را به دنبال داشته است. نجفی‌منش با بیان این‌که اعضای هیات فرانسوی حاضر در ایران به شدت نسبت به آغاز همکاری‌های دو طرف مشتاق بودند، تصریح کرد: با توجه به جو مثبت مذاکرات فکر می‌کنیم که در آینده نزدیک این همکاری‌ها آغاز خواهد شد.
  • ناشناس
    0 | 0

    پول لگن ساز داخلی از طریق تحریم مردم به این شکل منتقل میشود . کانال زدن !

  • ناشناس
    0 | 0

    اخه خرید قطعات اشغال و خودروهای از رده خارج فرانسه کانال زدن میخواد.تازه کلی هم بهش افتخار کنی. اگه میتونید برید با تویوتا و کیا و بنزو بی ام و کانال بزنید.

ارسال نظر

عناوین بیشتر