کد خبر 353
A
احمدی نژاد:

رئیس جمهور گفت: برخی‌ها به زعم خود با تحریم نفتی، می‌خواهند برای ایران مشکل درست کنند که باید بگویم اینقدر ذخیره داریم که اگر دو تا سه سال هم نفت نفروشیم کشور به راحتی اداره می‌شود.

خبرگزاری فارس: احمدی نژاد:3 سال هم نفت نفروشیم کشور به راحتی اداره می شود

محمود احمدی‌نژاد در بخش دوم سخنان خود در جمع مردم بندرعباس با بیان اینکه اجرای عدالت در داخل کشور نیز مخالفینی دارد، اظهار داشت: این عده توزیع عادلانه امکانات و ثروت را به نفع خود نمی‌دانند و هر قدمی که برای عدالت گستری برداشته می‌شود با آن مخالفت می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس، وی افزود: 50 سال است که ثروت این کشور در جیب عده‌ای قلیل و کم بوده و ما می‌گوئیم که همه باهم باید کاری بکنیم که ثروت ملت در تمام جیب ملت برود.

رئیس جمهور ادامه داد: بنده از اول هم می‌دانستم که این افراد با هدفمندی یارانه‌ها مخالفند و به دنبال اخلال‌گری در اقتصاد و ربط دادن مشکلات اقتصادی به طرح هدفمندی یارانه‌ها هستند.

به گفته احمدی‌نژاد بازی ارز و سکه اقدامی هماهنگ در بین خارجی‌ها و داخلی‌ها بود که در پی غفلت برخی از همکاران در گوشه و کنار این امر رقم خورد.

وی بیان داشت: می‌خواهند نفت ما را تحریم کنند باید به آنها بگویم که اینقدر ذخیره داریم که اگر دو تا سه سال هم نفت نفروشیم کشور به راحتی اداره می‌شود.

رئیس جمهور ادامه داد: همکاران بنده برای خنثی سازی توطئه‌ها فعال شده‌اند.

احمدی‌نژاد در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه برخی‌ها از خوشحالی مردم ناراحتند، افزود:‌ زمانی که 70 درصد مردم توانائی به مسافرت رفتن را دارند و در نوروز به مسافرت می‌روند برخی‌ها ناراحتند که چرا 120 میلیون سفر در کشور رخ داده است. این عده دلیل ناراحتیشان را مصرف بنزین عنوان می‌کنند.

این مقام مسئول با بیان اینکه باید از خوشحالی مردم شاد شد، اذعان داشت: پیشنهاد ما به این عده این است که به گوشه و کنار مملکت بروند و ببینند که بی‌عدالتی‌های گذشته، چه بلائی به سر برخی از مردم در آورده است.

ارسال نظر

عناوین بیشتر