{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 33793

مراقب سودجویان باشید

در حالی که قیمت تخم‌مرغ در بازار تهران شانه‌ای ۸ تا ۹ هزار تومان است، برخی سودجویان قیمت‌های ۹۹۰۰ تومان را اعلام می‌کنند که قیمت واقعی نیست.

قیمت هر شانه تخم‌مرغ در اغلب مغازه‌های سطح تهران 8000 تومان و در برخی مغازه‌ها با توجه به بزرگی و کوچکی شانه‌ای 9000 تومان نیز عرضه می‌شود. تفاوت قیمت شانه تخم‌مرغ بستگی به اندازه تخم‌مرغ دارد که در یک کارتن تفاوت 2 تا 3 هزار تومانی پیدا می‌کند. هفته گذشته قیمت تخم‌مرغ توسط اتحادیه‌ مرغ تخمگذار به صورت دانه‌ای 320 تا 330 تومان تعیین شد و همین مسئله بهانه‌ای برای برخی سودجویان شده تا قیمت شانه ۳۰ عددی تخم‌مرغ را 9000 تومان نیز مطرح کنند. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، این قیمت از محاسبه 30 عدد هر شانه تخم‌مرغ با قیمت ۳۰۰ تومان است، اما به نظر می‌رسد به دلیل عدم خرید از سوی مردم طی چند روز آینده قیمت‌های فضایی که از سوی برخی مغازه‌داران مطرح شده است به قیمت واقعی 8000 تا 8500 تومان برگردد.

ارسال نظر

 • سجاد
  ۰ ۰

  ویل للمطففین یعنی وای بر کم فروشان. این آیه قران هستش به خدا کاسب کم فروش یا گران فروش رو از خیلی درشتاش گرفته تا اون ریز ریزش باید جلوی همون محل کسبشون فلک بکنن وگرنه یارو سه ماهه مثلا مرغ رو جوری به ملت میده که 30 درصد گرانفروشی داره با این وضعیت میان موجودی مغازه شو رو حساب میکنن 5 برابر اون 30 درصدو ازش جریمه میگیرن. در کل انگار یه رشوه ازش میگیرن اجازه گرانفروشی بهش میدن

 • مهدی.ن
  ۰ ۰

  مرغ رو که هیچ ، الان دیگه تخمشو هم
  نمی تونیم بخوریم.

 • کیمیا
  ۰ ۰

  این که تخم مرغ نخریم تا قیمت رو کم کنن روش خیلی خوبیه،و در هر مورد دیگه ای هم پاسخ خوبی می ده،اما نمیشه که مردم تخم مرغ نخرن،میشه؟؟

 • م.ح
  ۰ ۰

  اخرین پیام مردم به تخم مرغ: شانه هایت را برای گریه کردن دوست دارم...

 • ms
  ۰ ۰

  آقای احمدی نزاد در مناظره با اقای روحانی چه میخواهد راجع به این شرایط حادث شده عدم کنترل بازار موادغذایی و خوراک مردم بگوید