{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 33438

رئیس‌جمهور در سفر به بوشهر در نخستین برنامه خود دقایقی پیش از مصدومان زلزله ۵/۷ ریشتری دشتستان در بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر عیادت کرد.

حجت‌الاسلام حسن روحانی که صبح امروز وارد بوشهر شده بود، در نخستین برنامه خود لحظاتی پیش وارد بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر شد و در دیدار با مصدومان زلزله دشتستان، آنان را مورد تفقد و دلجویی قرار داد. رئیس‌جمهور ابتدا به مصدوم 4 ساله‌ای که بر اثر فرو ریختن دیوار منزلشان مصدوم شده است، رفت و ضمن دلجویی با وی هدیه‌ای به وی اهدا کرد. وی همچنین از دیگر مصدومان بازدید کرد و ضمن اهدای گل از آنان دلجویی کرد. رئیس‌جمهور در گفت‌وگویی نزدیک با مصدومین علت مجروح شدنشان را جویا شد و گفت: مسئولین خدمتگزار شما هستند و همواره شما را مورد رسیدگی و دلجویی قرار می‌دهند. روحانی همچنین از بیماران خواست در صورت وجود کمبود و یا مشکلی اعلام کنند که بیماران از خدمات ارائه شده به آنان تشکر کرد. در این دیدار استاندار بوشهر واقعه دلخراش زلزله 5/7 ریشتر دشتستان را تشریح کرد و گفت: در این حادثه 7 نفر جان باختند و حدود 196 نفر مصدوم شده‌اند که بیش از 80 درصد مصدومان مورد مداوا قرار گرفتند و ترخیص شدند، عده‌ای کمی نیز بستری هستند که رسیدگی عاجل به آنان در دستور کار پزشکان متخصص و مسئولان بیمارستان شهدای خلیج‌فارس قرار دارد. به گزارش تسنیم، رئیس‌جمهور در ادامه سفر به بوشهر برای بازدید از منطقه زلزله‌زده دشتستان به این شهرستان سفر کرد.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  رئیس جمهوری که اتکایش به رای مردم باشد چنین عمل می کند. حتی اگر بدبینانه بگوییم که حرکت تبلیغاتی است در عوض زلزله ورزقان را نیز نباید فراموش کنیم و آنچه رفت.

 • فاطمه رادفر
  ۰ ۰

  هرچه زمان می گذردمحبوبیت اقای روحانی بیشترمی شود خداحفظش کندبرای دولت ایشان خواهان موفقیت وسربلندی هستیم

 • ناشناس
  ۰ ۰

  با سلام خدمت جناب آقای روحانی اصلاح طلب رئیس جمهور محبوب ملت ایران من به شما رای دادم به شما و به رای که به شما دادم تا آخر عمرم به خاطر این حرکت خداپسندانه افنخار می کنم انشالله 1000 ساله باشید بترکه چشم حسود تندرو ...........

 • ناشناس
  ۰ ۰

  بابا 50% رای که اینهمه هورا نداره.

 • فاطمه
  ۰ ۰

  اصولا مااصلاح طلب هاخیلی کارهامی توانیم انجام دهیم اگربعضی ازاین تندروهابگذارند توروبه خدااقای روحانی راتنهانگذارید وبهش اعتمادداشته باشید