{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 26656

با وجود آنکه نماینده دولت جدید مدتهاست در خبرگزاری ایرنا مستقر است، اقدامات عجیب تیم مدیریتی دولت احمدی نژاد ادامه دارد.

با وجود هشدار مکرر در مورد دوری از سیاسی بازی و پیاده سازی سیاست های نادرست دوران احمدی نژاد، مدیرعامل فعلی خبرگزاری ایرنا نه تنها اقدامات سابق خود را ادامه می دهد، بلکه از این اقدامات دیرهنگام و سعه صدر زیاد از حد دولت نهایت بهره برداری را می برد. نکته ی جالب آنکه حضور برخی عناصر تابلودار نزدیک به مشایی و احمدی نژاد در این خبرگزاری ادامه دارد . ظاهراً این افراد خط و مشی رییس جمهور سابق را به خبرگزاری ایرنا ترزیق می کنند! حذف احبار حمایت از دولت! در تازه ترین این اقدامات، مدیرعامل ایرنا ضمن فشار به سردبیر یکی از بخش های خبری، دستور داده مصاحبه علی مطهری در حمایت از یکی از وزرا، از خروجی خبرگزاری دولت حذف شود! دو روز پیش نیز، اظهارات جنجالی محجوب در مورد اسناد گم شده در تامین اجتماعی، به دستور مدیران احمدی نژآدی خبرگزاری ایرنا حذف شد! مدیرعامل فعلی ایرانا و مدیران همسویش، طی روزهای اخیر در چندین نوبت دیگر، اخبار منتشر شده در این خبرگزاری در حمایت از دولت یازدهم را با فشار بر سردبیران و دبیران خبری حذف کرده است. جشن های چند صدمیلیونی! از سوی دیگر، و در حالی که مدیرعامل این خبرگزاری در ایام انتخابات، با صرف هزینه ای بالغ بر 300 میلیون تومان، اقدام به برگزاری جشنی انتخاباتی در این خبرگزاری کرده بود، شنیده های خبرنگار «انتخاب» حکایت از آن دارد که جشن جدیدی در دستور کار مدیرعامل ایرنا قرار گرفته است! به گزارش انتخاب بنابرگزارش های رسیده، وی قصد دارد به بهانه میلاد امام رضا (ع)، جشن بزرگی به پا کند. در این جشن قرار است از عمو پورنگ و برخی خواننده ها دعوت به عمل آید. هزینه ی دعوت از این افراد، بالغ بر 40 میلیون گزارش شده است! همچنین قرار است در این جشن، ضمن اهدای لوح تقدیر، کارت های هدیه صد هزارتومانی به برخی افراد اهداء شود. شنیده شده 150 میلیون تومان برای این جشن، بودجه در نظر گرفته شده است. خاطره ای خوش با حقوق های عقب افتاده! مدیرعامل خبرگزاری ایرنا که روزهای آخر خود را در این خبرگزاری می گذارند، قصد دارد با صرف بودجه ای سنگین در این جشن، خاطره ی خوشی از خود در میان کارکنان «ایرنا» برجای بگذارد. این در حالیست که خبرگزاری ایرنا در دفاتر خارج از کشور و برخی مراکز داخلی خود، با مشکل شدید اعتبار مواجه است و حتی شنیده شده برخی کارمندان آن، ماههاست که حقوق خود را نگرفته اند!

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    از وزیر ارشاد کاردان دولت تدبیر و امید بعید است در برابر انچه در ایرنا می گذرد بی تفاوت باشد باند مشایی همچنان حاکم است ایرنا را دریابید در تیم رسانه ای دکتر روحانی بزرگانی چون دکتر اشنا و دکتر سلطانی فر و نام اشنایی چون دکتر طه هاشمی وجود دارد در داخل ایرنا نیز مدیران حرفه ای پیشکسوتی وجود دارند