کد خبر 24194
A

در پی انتشار خبر اقتصاد آنلاین در خصوص افزایش شانس حضور همتی در بانک مرکزی، روابط عمومی بانک سینا هرگونه نسبت خانوادگی "عبدالناصر همتی" با خانواده هاشمی رفسنجانی را تکذیب کرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین ، در پی انتشار خبری مبنی بر " اضافه‌شدن یک گزینه دیگر برای بانک مرکزی " در اقتصاد آنلاین روابط عمومی بانک سینا طی تماسی؛ هرگونه ارتباط نسبی و سببی "عبدالناصر همتی" با خانواده هاشمی رفسنجانی را تکذیب کرد. روابط عمومی بانک سینا همچنین در خصوص برخی شبهات مطروحه در خصوص این بانک توضیح داد که موضوع مربوط به برداشت ارزی غیرمجاز بانک مرکزی از حساب بانک ها بوده که مشکلاتی را برای بسیاری از بانک ها ایجاد کرده و بانک سینا یکی از بانک هایی است که به این موضوع اعتراض کرده است. گفتنی است؛ پرونده این جریان همچنان در بانک مرکزی مفتوح است تا دولت یازدهم به موضوع رسیدگی نماید.

 • محمد
  0 | 0

  با سلام خدمت خدمت جناب آقای همتی مدیر لایق
  با وجود نامه نگاری و چانه زنی های فراوان شرکت های خدماتی و دولت در سال های گذشته تعیین شرط و شروط برای ماندن خدماتی ها در بازار کار، رئیس جمهور اعلام کرد همه نیروهای شاغل در دستگاههای دولتی که از طریق خدماتی ها جذب شده اند مشمول مصوبه ساماندهی نیروهای شرکتی هستند. بنا به گفته معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور، آقای لطف ا... فروزنده از نیروهای شرکتی که تبدیل وضعیت نشده اند خواسته می شود که پیگیر وضعیت خود باشند طبق اظهارات آقای فروزنده معاون توسعه مدیریت سرمایه انسانی، استخدام نیروهای تمام وقت در سازمان های دولتی به صورت شرکتی ممنوع و تخلف می باشد با پیگیری های صورت گرفته توسط همکاران بانک ملی تا به حال هیچ نوع جوابی دریافت نگردیده با توجه به اینکه شرکتهای پیمانکاری یک تجربه شکست خورده است بانک ملی که بزرگترین بانک جهان اسلام است مستقیماً ناظر مشکلات همکاران است و از نظر امنیت شغلی ثبات ندارد و اینکه چندین بار مکرر بصورت بخشنامه ای به ادارات اعلام گردیده همچنین از زوایای دیگر مانند رئیس جمهوری، معاون آن و رسانه ها تأکید بر آن داشتند که این مصوبه مجلس که ساماندهی شرکتها است انجام گیرد در بانک ملی هنوز اقدامی صـورت نگرفته. در گفتگوی خبری شبکه دوم با آقای عزیزی معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی باز هم گویا همان تکرار دفعات قبل انجام گرفت بعد از گفتگوی ایشان شرکت ملی خدماتی تدارک قراردادهای شرکت را به ما داد و دوباره تمدید کرد. از آنجا که بیشترین همکاری را مسئولین می توانند انجام دهند تا به نتیجه ایدآل برسیم از آن مقام محترم خواهشمند است درخصوص این موضوع به بانک ملی اعلام فرمائید که اقدام نماید.
  بعد از خدا تمام امید ما به دولت تدبیر وامید است امیدوارم که هیچ کسی بی امید نباشد.

  ایرادها و نواقص در قرارداد شرکت وجود دارد که از آن مقام محترم خواهشمند است پی گیری در این خصوص را انجام داده تا حق کسی پایمال نگردد که در 3 مورد به صورت خلاصه وار عرض می نمائیم.
  1) تعهدنامه ایکه به دست مارسیده چهار ماه از آن گذشته طبق قانون کار باید قرارداد قبل از شروع به کار باشد اما به دست ما جدید رسیده ونکته جالب اینجاست که بدون تاریخ است.
  2) در تعهدنامه در مورد پرداخت حقوق و مزایای شرکت گفته شده که تک تک آن را به صــورت ریز اشــــاره می کنیم.
  کمک هزینه عائله مندی و ایاب و ذهاب در تعهدنامه قید شده که به ما تعلق نمی گیرد در آخر جمله ی حقوق و مزایا غیره قید شده که منظور از غیره را نمی دانیم در فیش حقوقی حق خواروبار 800 ریال معـادل 80 تومان و حق مسکن 000 100 ریال معادل 000 10 تومان می باشد منظور از این ارقام را درک نکردیم که بابت چه کالای خواروباری 80 تومان و بابت چه کرایه خانه ای 000 10 تومان به ما می دهند در قرارداد اسم عائله مندی که مبلغ 700 389 ریال می باشد در واقع حق اولاد است اگر کسی بچه داشته باشد به آن تعلق می گیرد ولاغیر. در واقع ما بازی با کلمات را شنیده بودیم اما اینجا بازی با اعداد را انجام داده اند برای رفع مسئولیت.
  3) عملاً در بند آخر، تعهدنامه ای را باید امضاء کنیم که هیچ حق اعتراضی در هر شرایطی را نداشته باشیم نه به شرکت و نه به بانک حتی اگر حق باشد.

  با تشکر فراوان
  جمعی از شرکتی های بانک ملی ایران

  • حسن
   0 | 0

   متن فوق واقعی بوده و نیازمند رسیدگی از جانب مدیر عامل محترم بانک ملی ایران میباشد.

ارسال نظر

عناوین بیشتر