کد خبر 241
A
وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد

وزیر راه و شهرسازی، به عزم دولت برای اتمام تمامی پروژه های مسکن مهر تا پایان کار دولت دهم اشاره کرد و گفت: دولت خدمتگزار تا زمان حاضر چهار میلیون و 200 هزار واحد مسکونی را با همکاری بخش خصوصی و مردم احداث کرده است.

'علی نیکزاد'، شامگاه چهارشنبه در جمع مدیران استان زنجان، حمایت رهبر فرزانه انقلاب را تشویقی بزرگ برای ادامه ساخت و سازهای مسکن مهر در کشور دانست و افزود: زمانی که رهبری در اولین سخنرانی خود، اقدامات صورت گرفته در بخش مسکن را قابل تقدیر ارزیابی می کنند، مسولان دولتی و استانی باید برای تحقق چندین برابری فرامین ایشان نهایت تلاش خود را به کار گیرند.

به گزارش ایرنا، وی، به نامگذاری سال جاری از سوی رهبر معظم انقلاب 'تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی' اشاره کرد و یادآور شد: تذکر و تاکید رهبر معظم انقلاب نشان می دهد که نظام اسلامی در جنگ تمام عیار اقتصادی قرار داشته و تا حد توان باید برای رشد و ترقی در این حوزه تلاش کند.

نیکزاد ادامه داد: نظام اسلامی به برکت خون شهدا، هدایت و رهنمودهای رهبری، ایثار سرخ و انتظار سبز، تا زمان حاضر با اقتدار کامل در بخش نظامی و سیاسی، به هیچ مشکل خاصی برخورد نکرده است.

وزیر راه و شهرسازی، حرکت در مسیر اقتصادی را لازمه اقتدارتر ایران اسلامی دانست و گفت: امروز انبوه سازان، صاحبان سرمایه و دارایی های ملی، سرمایه گذاران و تولید کنندگان باید به عرصه جهاد اقتصادی وارد شده و نهایت تلاش و تعامل خود را با مردم و مسولان برای تحقق فرامین رهبری به کار گیرند.

وی با بیان اینکه استفاده از قیمت مقطوع، زمان مشخص و بهترین مصالح ایرانی برای احداث مسکن مهر، نشان از همت و تلاش بالای مردم و پیمانکاران در کنار برنامه ریزی های دولت برای رفع مشکل مسکن در کشور دارد، خاطر نشان کرد: اقشار تاثیر گذار در بخش مسکن و راه سازی باید برای رفع مشکلات این حوزه با تعامل و همکاری مناسب، به منظور تبعیت از فرامین رهبری، تمام تلاش خود را برای تکمیل، اتمام و بهره برداری از پروژه های اقتصادی و مسکونی به کار گیرند.

نیکزاد به وجود 700 طرح بزرگ و تاثیر گذار قابل بهره برداری به ارزش 13 هزار میلیارد ریال در سطح کشور در سال جاری اشاره کرد و افزود: 147 طرح از این میان مربوط به حوزه راه و شهرسازی است که بهره برداری و اتمام کامل آنها، نیازمند همکاری و همدلی تمامی مسولان و بخش خصوصی است.

وزیر راه و شهرسازی، مسکن را یکی از نیازهای اساسی مردم در کشور دانست و یادآورشد: این وزارتخانه نیز در کنار تمامی بخش های دولت، در تلاش برای تحقق فرامین رهبری است.

ارسال نظر

عناوین بیشتر