{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 209

دیدار دانشجو با هاشمی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برخی جزئیات دیدار با رئیس هیئت امنای این دانشگاه را تشریح کرد و از زمان برگزاری نخستین جلسه هیئت امنای این دانشگاه در سال جدید خبر داد.

فرهاد دانشجو در خصوص پاره‌ای از جزئیات دیدارش با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی گفت: در ابتدای دیدار مثبت با رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی ضمن تبریک سال نو، آرزوی توفیق کردیم که دانشگاه آزاد اسلامی در سال جدید به اهداف خود دسترسی پیدا کند .

رئیس دانشگاه آزاد همچنین به بررسی مسائلی با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام اشاره کرد که می‌تواند در نخستین جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی در سال جدید مطرح شود .

به گزارش خبرگزاری مهر، وی در این باره اظهار داشت: بررسی آیین نامه داخلی هیئت امنای دانشگاه آزاد، تصویب بودجه سال جاری دانشگاه آزاد، بحث و بررسی اختیارات و ترکیب اعضای هیئت‌های امنای استانی دانشگاه آزاد در دیدار با رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد در دستور جلسه جدید این هیئت قرار داده شد .

عضو هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی، در ادامه خبر از تنظیم صورت جلسه هیئت امنای این دانشگاه داد و افزود: جلسه جدید هیئت امنای دانشگاه آزاد به احتمال زیاد اواخر فروردین‌ماه یا هفته نخست اردیبهشت‌ماه برگزار و پیش از آن صورت جلسه برای اعضا ارسال خواهد شد .

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در پاسخ به پرسش مهر مبنی بر حل اختلافات رئیس هیئت امنای این دانشگاه با انتصاب رئیس جدید دانشگاه آزاد در جلسه 9 فروردین‌ماه، تصریح کرد: قانونگذار موضوع را حل و فصل کرده و مسئله‌ای که حل شده نیاز نبود بار دیگر مطرح شود .

به گفته دانشجو رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد از رئیس جدید دانشگاه آزاد و این دانشگاه حمایت خواهد کرد و هر حمایتی که لازم باشد از سوی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در راه ارتقای این دانشگاه صورت خواهد گرفت .

ارسال نظر