کد خبر 1676
A

وزیر نیرو با اشاره به تغییر قیمت آب و برق در فاز دوم هدفمندی یارانه ها گفت: دولت در این راستا از اقشار آسیب پذیر حمایت خواهد کرد.

به گزارش ایرنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت،'مجید نامجو' افزود: درفاز دوم هدفمندی یارانه ها به طور قطع، قیمت آب و برق تغییر می کند و سازمان هدفمند کردن یارانه ها مکانیزم را به نحوی طراحی و برنامه ریزی کرده است که اقشار آسیب پذیر مورد حمایت قرار گیرند.

وزیر نیرو با بیان اینکه دولت با پیشنهادات وزارت نیرو در خصوص تغییر قیمت آب و برق موافقت کرده است،خاطر نشان کرد: مشکل اقتصاد آب و برق یکی از مشکلات جدی وزارت نیرو محسوب می شود که با اصلاح چرخش مالی آن شاهد مشارکت بیشتر بخش خصوصی در اجرای پروژه های آب و برق خواهیم بود.

نامجو همچنین درمورد تحقق شعار و نامگذاری سال جاری در حوزه وزارت نیرو افزود: وزارت نیرو در این خصوص چندین برنامه را تدوین کرده است که انشاءالله اجرای آن می تواند شعار سال را در حوزه وزارت نیرو محقق کند.

وی در پایان با تاکید بر لزوم داشتن نگاه برنامه ای اظهار داشت: در صورت داشتن چنین رویکردی متوجه خواهیم شد که باید توجه اصلی مان بر موادی متمرکز شود که در برنامه پنجم توسعه به وزارت نیرو تکلیف شده است و آن بر تحقق شعار تولید ملی، حمایت از کارو سرمایه ایرانی بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

ارسال نظر

عناوین بیشتر