{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 16339

رییس اتحادیه طلا، جواهر، نقره، سکه و صراف استان تهران از کاهش قیمت سکه و طلا نسبت به روز گذشته با وجود افزایش ارزش جهانی طلا خبر داد.

احمد وفادار درباره قیمت انواع طلا و سکه در بازار اظهار کرد: امروز(چهار‌شنبه) قیمت سکه تمام طرح قدیم یک میلیون و 265 هزار تومان، سکه تمام طرح جدید یک میلیون و 312 هزار تومان، نیم سکه 675 هزار تومان، ربع سکه 420هزار تومان و سکه یک گرمی 290 هزار تومان است. وی ادامه داد: همچنین هر گرم طلای 18 عیار 124 هزار و430 تومان، هر مثقال طلای 17 عیار 539 هزار تومان و اونس جهانی 1382 دلار و 90 سنت قیمت‌گذاری شده است. با توجه به قیمت‌های روز گذشته در حال حاضر سکه تمام طرح جدید 6000 تومان، طرح قدیم 5000 تومان، نیم سکه 5000 تومان و ربع سکه 2000 تومان کاهش قیمت داشته‌اند. همچنین امروز هر دلار در بازار آزاد 3483 تومان و یورو 4590 تا 4600 تومان خرید و فروش می‌شود.

ارسال نظر

 • بی نام
  ۰ ۰

  به امید نابودی سکه بازها

 • ارسطو
  ۰ ۰

  سکه=سقوط ازاددددددددددددددددد.تا دیر نشده ابش کنید

 • سکه باز
  ۰ ۰

  با این اتفاقها و این اقتصاد من که هر روز دارم پولدارتر می شوم.
  دوست "بی نام" من سکه بازم و به جای الافی و تو اینترنت گشتن از فکرم استفاده میکنم و الانم به لطف خدا میتونم زندگی شما و چندین نفر و خانواده مثل شما رو تامین کنم و این کار را هم میکنم.
  ان شاءالله شما و همه مردم این سرزمین در رفاه کامل زندگی کنند و به جای نابودی دیگران، برکت را از خدا بخواهند.

 • آینده
  ۰ ۰

  سلام جناب سکه باز!!!
  خیلی ها این روزها مثل جنابعالی هر روز پولدار تر می شوند و دقیقاً هم مثل سرکار از این وضعیت خوشحال و سرمستند و این تغییر رو به پای لطف پرورگار خود گذاشتند. و به خودشان اجازه فخر فروشی و تکبر در مقابل دیگران داده و ادعا می کنند و فهفه سر می دهند. ولی برادر یا خواهر عزیز این پولداری حضرتعالی و دوستان از صدقه سر بی تدبیری و سوء مدیریت موحود درکشور و مضافاً وجود سرمایه های حاصل از رانت و رانتخواری و سفته بازی و دلالی و نزول و خیانت در امانت مردم و.... غیره است نه لطف خدا و استفاده از فکر و نبوغ ، الان هر شاگرد پا دو بازار طلا فروشان و صرافی های خیابان منوچهری و نمایشگاه فروش خودرو و... غیرهم برای خودش کسی مثل ..... است !
  می دانید همین افزایش قیمت سکه و دلار که با طوفان خرید سکه توسط بقول شما سکه بازان توام شد (و البته شامل لطف مدیریت غلط بانکی هم شد و نه پروردگار! )تاکنون چه بلایی سر هم شهریانی که سرکار از خداوند برایشان آرزوی رفاه کرده اید آورده است؟
  آیا می دانی همین الان چند نفر بیمار سرطانی و دیالیزی و ... به خاطر افزایش بی رویه قیمتها که بخشی از آن حاصل دلالی و احتکار و .. است دیگر نمی توانند هزینه دارو و درمان خود را تامین نمایند؟ می دانید افزایش قییمت طلا که عمده آن به علت جمع آوری آنها توسط جنابعالی و همکاران محترمتان بود باعث بر هم خوردن چند صد مراسم ازدواج و از هم پاشیدن چند خانواده شده است .....
  من با چشم خودم شاهد التماس مادری برای درمان دختر جوان دیالیزی اش که به لحاظ ایجاد شرایط ایده ال امروز جنابعالی هزینه ای که قبلا برای پیوند کلیه دخترش آماده کرده بود را باید سه برابر پرداخت میکرد ،بوده ام . و اشکهایش سوزان تر از آتش ! ولی کو دلی که بسوزد در این آتش ؟
  البته کسانی هم در این وانفسا هستند که به لطف واقعی خدا و با تلاش و کوشش و تحصیل و سلامت نفس و صداقت خودشان آنقدر مورد عنایت پروردگار قرار گرفته اند که توانایی تامین خانواده شما و حتی بالاتر ازجنابعالی و امثالهم را دارند با این تفاوت که پشتوانه آنها سکه های طلا نیست بلکه خداوند است و همتشان . و این با هیچ بالانس بازار و افت و خیز دلار تغییر نمی کند ولی آیا شما اکنون که قیمت جهانی طلا رو به نزول است شهامت پذیرفتن آنرا دارید ؟ آیا حاضرید به قیمت امروز سکه های خود را واگذار کنید ؟ آیا هنوز شاکر خداوند هستید ویا .....؟؟؟؟
  سنت را نمی دانم ، ولی از نوع نگارش و بیان و تفکرت مشخص است جوانی . ولی از گذشته بد نیست درس بگیرید . از پدر و بزرگترانت روز دشوار همکاران سابقت را در زمان پذیرفتن قطع نامه سئوال کن .و سوره تکویر را چند بار با ترجمه بخوان .
  یا علی