کد خبر 209797
A

مشاور رئیس جمهور آمریکا تاکید کرد که واشنگتن نمی‌تواند طرح منحصر به فردی را برای پایان دادن به نزاع‌ها میان طرف‌های فلسطینی و اسرائیلی ارائه دهد.

به گزارش سایت "تایمز آو اسرائیل"، جارد کوشنر، مشاور ارشد دونالد ترامپ، رییس‌جمهور آمریکا و داماد او در گفتگویی ویژه و غیر رسمی با برخی اعضای کنگره در پاسخ به سوالی درباره تلاش‌ها و اقدامات کاخ سفید جهت دستیابی به توافق صلح میان طرف‌های فلسطینی-اسرائیلی گفت: مطمئن نیستم که دولت ترامپ بتواند طرح منحصر به فردی را جهت حل اختلافات طرف‌های فلسطینی و اسرائیلی ارائه دهد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، طبق گزارش این سایت، گفتگوی مذکور توسط یکی از حاضران ضبط شده و سپس در سایت Wired منتشر شد.

طبق فایل صوتی که منتشر شده، کوشنر در ادامه می‌گوید: ما چه کار منحصر به فردی ارائه داده‌ایم؟ نمی‌دانم. مطمئن هستم تمامی کسانی که در این راستا تلاش می‌کنند، هر کدام به شیوه‌ای مشخص در کار خود بی‌نظیر هستند اما بار دیگر ما تلاش می‌کنیم که این کار را به صورتی واقعا منطقی دنبال کنیم. ما الان روی این مساله کار می‌کنیم که شکل نهایی و درست چیست و تلاش می‌کنیم که در آرامش با همه طرف‌ها کار کنیم تا ببینیم راه‌حلی وجود دارد یا خیر.

مشاور ترامپ ادامه داد:‌ احتمالا راه‌حلی وجود ندارد اما این یکی از مشکلاتی است که رئیس جمهور از ما خواسته بر روی آن متمرکز شویم، بنابراین ما بر دستیابی به نتیجه درست در آینده نزدیک تمرکز خواهیم کرد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

عناوین بیشتر