کد خبر 169551
A
1

رئیس‌جمهوری آمریکا به جانشینش توصیه کرده است که سعی نکند کاخ سفید را مثل یک کار و کاسبی خانوادگی اداره کند.

باراک اوباما، رئیس‌جمهوری آمریکا گفته است که ترامپ باید نهادهای ایالات متحده را محترم بداند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا،رئیس‌جمهوری آمریکا گفت: وقتی سوگند می‌خورید، مسئولیت بزرگ‌ترین نهاد روی زمین بر عهده شما خواهد بود.

او به ترامپ هشدار داد که کارزار انتخاباتی و حکومت‌داری با هم فرق دارند و اکنون کشورهای مختلف، بازارهای مالی و مردم سراسر جهان سخنان او را جدی می‌گیرند.

باراک اوباما همچنین درباره گزارش سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا درباره ادعای حمله سایبری روسیه و تلاش برای تأثیر بر انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور گفت که او تأثیر چنین حمله‌هایی را دست‌کم گرفته بوده است.

ترامپ روز بیستم ژانویه به عنوان رئیس‌جمهوری آمریکا سوگند خواهد خورد.

اخبار مرتبط

  • ناشناس
    1 | 0

    اما فراموش کرد که خودش از بی تجربه ترین رئیس جمهور های امریکا بود . وابزاری شد در دست کلینتون برای جنایات بر علیه بشریت که در خاورمیانه عملیاتی کرد. امریکا نیاز دارد امریکا باشد نه صحنه گردان جنایت . امریکا پیشرو علم و فن و کار و کسب عادلانه میتواند باشد. امانت دار حرمت بشریت باشد. قدرتی که هدفش رشد و تعالی بشریت نباشد. به ابزار جنایت علیه بشریت تبدیل می شود. صلح و عدالت در فکر و نیت بوجود میاید. نه در فریب و صحنه سازی و سوئ استفاده از افکار عموم. بهتر است به نسخه های سعادت بشریت فکر کنید تا بحران سازی کنید.

ارسال نظر

عناوین بیشتر