کد خبر 194248
A
3
سپرده‌های تا مبلغ ٢٠٠ میلیون ریال تعیین‌تکلیف می‌شوند

در ادامه برنامه تعیین تکلیف سپرده سپرده گذاران محترم تعاونی اعتبار منحله «فرشتگان» به اطلاع می رساند مرحله دوم از تاریخ ٩ خردادماه آغاز می شود.

به گزارش اقتصاد آنلاین، در مرحله دوم، سپرده سپرده گذاران تعاونی منحله فرشتگان تا مبلغ ٢٠٠ میلیون ریال توسط موسسه اعتباری کاسپین تعیین تکلیف می شود.

سپرده گذاران محترم می توانند مبلغ قابل دریافت را نزد موسسه اعتباری کاسپین سپرده گذاری کرده و در صورت عدم تمایل، نسبت به دریافت آن اقدام کنند.

تعیین تکلیف سپرده های تا مبلغ  ٢٠٠ میلیون ریال براساس برنامه زمان بندی که در پایگاه اطلاع رسانی موسسه اعتباری کاسپین به اطلاع عموم خواهد رسید، اجرایی می شود.

شایان ذکر است، براساس اطلاعیه مورخ ۲۶ اردیبهشت بانک مرکزی و آغاز کار شعب بیست گانه موسسه اعتباری کاسپین در روز ٢٧ اردیبهشت ماه، تعیین تکلیف سپرده های کمتر از ۱۰۰ میلیون ریال در موسسه مذکور از روز ٢٨ اردیبهشت ماه آغاز و با استقبال سپرده گذاران مواجه شده است.

فرآیند حل و فصل سپرده های تا سقف ۱۰۰ میلیون ریال تا تاریخ ٨ خرداد سال جاری ادامه دارد که با تکمیل این روند، ۳٩٧ هزار و ٣٩٢ نفر از مجموع ۴٥٨ هزار و ٨٢٦ نفر سپرده گذار (٨٧ درصد) تعاونی منحله فرشتگان، تعیین تکلیف می شوند.

بر این اساس، با پایان مرحله دوم، ٩٠ درصد از سپرده گذاران تعاونی منحله فرشتگان تعیین تکلیف خواهند شد.

اخبار مرتبط

 • سپردگذار موسسه کاسپین
  0 | 1

  نه نه کل پول رو بدن با سودمون با به کسی وام ندادیم یا نبخشیدیم پولمون رو--بعد از مجوز حساب باز کردم..هیچ قید و شرطی ذکر نشده بود.برای افتتحاح حساب.

 • توجه فرمایید دفترچه های قدیمی اسناد ما هستند
  0 | 1

  دوستان به این صورت حساب می کنند
  اگر کسی 2 سال پیش 50 میلیون داشته
  و هر ماه سود خود را برداشت کرده
  16+16+3=35 میلیون تومن کسر میکنن
  و 15 میلیون در دفترچه جدید یادداشت می کنند
  توجه فرمایید دفترچه های قدیمی اسناد ما هستند
  2 دستی تحویل ندهید

 • سپرده گذار موسسه کاسپین-فریب خورده بانک مرکزی کشورم
  0 | 0

  با سلام سوال من از دولت مردان و بزرگان کشور این هست برای این که بدانم موسسه ای مجوز دارد چگونه باید عمل میکردم؟؟؟؟بزرگان کشور مسولان بالا رده کشور یک سوال ساده من رو جواب دهید.؟؟؟؟ جز این که به سایت بانک مرکزی کشور مراجعه کنیم و ببینم مجوز دارد یا نه راه دیگری دارم؟؟؟؟ ... الان باید نهادی فراتر وارد شود تا حق و حقوق و ضرر و زیان مردم رو بگیرد از این متخلفین مردم هیچ اشتباهی نکردن جز اعتماد به بالاترین نهاد پولی کشورشان..

ارسال نظر

عناوین بیشتر