کد خبر 188979
A

در مجموع دو گوشی هوشمند «گلکسی اس۸» و «گلکسی اس۸ پلاس» از امتیاز ۱۰ که برای آسان‌ترین فرآیند تعمیر گوشی در نظر گرفته شده است، امتیاز ۴ را به دست آوردند.

از فردا بیست‌ویکم آپریل دو گوشی هوشمند «گلکسی اس۸» و «گلکسی اس۸ پلاس» به صورت رسمی وارد بازار جهانی می‌شوند و البته برخی کاربران خوش‌شانس که آن را پیش‌خرید کرده بودند هم‌اکنون این گوشی را در اختیار دارند. مرکز «آی‌فیکس‌ایت» که از بزرگترین شرکت‌های تحلیل کننده قطعات گوشی در جهان محسوب می‌شود هم این گوشی هوشمند را در اختیار دارد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از موبنا، این شرکت در آخرین اقدام خود تمام قطعات «گلکسی اس۸» و «گلکسی اس۸ پلاس» را از یکدیر باز کرد تا مشخص شود تعمیر آنها تا چه اندازه آسان است.

نمایشگر گلکسی اس 8

این مرکز بر اساس بررسی‌های خود توضیح داد دو لایه شیشه‌ای که با چسب بسیار قوی روی نمایشگر «گلکسی اس۸» نصب شده، باعث شده است تا بدنه گوشی به راحتی باز نشود. در حالی که قطعات مختلف این گوشی هوشمند می‌توانند به صورت جداگانه باز شوند و قطعه جایگزین برای آنها استفاده شود، باتری دستگاه به راحتی از بدنه جدا نمی‌شود و تقریبا می‌توان گفت جدا کردن شیشه رویی بدون آسیب رساندن به نمایشگر منحنی غیرممکن است.

نمایشگر گلکسی اس 8

در مجموع دو گوشی هوشمند «گلکسی اس۸» و «گلکسی اس۸ پلاس» از امتیاز ۱۰ که برای آسان‌ترین فرآیند تعمیر گوشی در نظر گرفته شده است، امتیاز ۴ را به دست آوردند و این مسئله نشان داد که تعمیر این دو دستگاه چندان هم آسان نیست. البته توجه داشته باشید گوشی هوشمند «گلکسی نوت ۷» سال گذشته امتیاز ۴ را در این زمینه دریافت کرده بود و «گلکسی اس۷» نیز امتیاز ۳ را به دست آورد.

نمایشگر گلکسی اس 8

در مجموع اگر قرار است توصیه مرکز «آی‌فیکس‌ایت» را در اختیار بگیرید، بهتر است مراقب باشید گوشی هوشمند «گلکسی اس۸» و «گلکسی اس۸ پلاس» آسیب نبیند. مخصوصا اگر نمایشگر این دو گوشی دچار مشکل شد بهتر است قید آن را بزنید.

نمایشگر گلکسی اس 8

 

اخبار مرتبط

ارسال نظر

نظر سنجی
اگر فرض کنیم به هیچ عنوان(حتی با فیلترشکن) امکان دسترسی به تلگرام نباشد از کدام پیام‌رسان استفاده خواهید کرد؟
نتایج
عناوین بیشتر