{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 175523

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران بر لزوم افزایش کیفیت آموزشهای مهارتی و تشویق مردم به مهارت آموزی تاکید کرد و گفت: توجه به آموزشهای مهارتی در آینده شغلی فارغ التحصیلان اثرگذار است.

مجید طهرانیان اظهار کرد: یکی از مهمترین اهداف و برنامه‌های سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کیفیت بخشی به آموزشهای مهارتی و حمایت از سرمایه‌گذاری‌های بخش خصوصی است و درصددیم به سمت افزایش کیفیت آموزشها در این بخش برویم.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، وی گفت: سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای نه تنها به دنبال رقابت با بخش خصوصی نیست بلکه همراه و شریکی در کنار بخش خصوصی است و ایجاد روح مشارکت و همدلی میان این دو در پیشبرد اهداف مهارت آموزی موثر است.

مدیرکل‌ آموزش فنی وحرفه‌ای استان تهران ارائه آموزش‌های فنی و مهارتی به فارغ التحصیلان دانشگاهی را در آینده شغلی آنها موثر خواند و گفت: بخش اعظمی از دانش آموختگان و فارغ التحصیلان پس از اتمام تحصیلات به کارگاه‌های فنی و حرفه‌ای مراجعه می‌کنند تا در صنایع و بخش‌های مختلف کسب مهارت کنند.

به گفته طهرانیان آموزشهای فنی و حرفه‌ای در دنیا از اهمیت بالایی برخوردار است و کسب مهارت توسط افراد موجب ایجاد فرصتهای شغلی و ارتقای سطح بهره‌وری می‌شود.

ارسال نظر