{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 163963

«مهدی نیکدل» مدیرعامل مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان تاکید کرد: این صندوق بنگاه خیریه نیست که سودآن را فقط به عده ای پرداخت کنیم، بلکه بنگاه اقتصادی است که متعلق به ۹۵۰ هزار فرهنگی است و همه باید از عایدات آن بهره مند شوند.

به گزارش اقتصاد آنلاین، نیکدل که در حکمی از سوی وزیر آموزش و پرورش به سمت مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان منصوب شده است، عصر دوشنبه در آیین معارفه خود اظهار کرد: با تأسی از وزیر آموزش و پرورش که در این شرایط مسؤلیت خطیر این وزارتخانه را برعهده گرفت، من نیز احساس وظیفه کردم تا در کسوت مدیرعاملی صندوق به فرهنگیان خدمت کنم.

وی افزود: برای پیشبرد کار بیش از هر چیزی نیاز به همدلی و همکاری همه فرهنگیان داریم تا مشکلات فرا رو را برطرف سازیم.

نیکدل با تاکید بر اینکه اموال فرهنگیان از بیت المال هم مهمتر است، تصریح کرد: برنامه ای ارائه می کنم تا در قالب آن تمام فعالیت های صندوق به صورت شفاف و به دور از هرگونه شبهه صورت گیرد.

وی خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم سود فرهنگیان را افزایش دهیم، البته قرار نیست از هر راهی فعالیت اقتصادی کنیم بلکه باید در چارچوب قانون عمل کنیم.

مدیرعامل مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان خاطرنشان کرد: صندوق ذخیره فرهنگیان حیاط خلوت چند نفر نیست، بلکه متعلق به 950 هزار فرهنگی است و باید عایدات آن شامل همه فرهنگیان شود.

ارسال نظر

  • علی علوی
    ۰ ۰

    این حرف الان چه فایده ای دارد؟دزدان همه چی را به یغما بردند